PoWieF - Pogaduchy Wiersze Fraszki

 PoWieF - Pogaduchy Wiersze Fraszki Please do not spam on my forum. photo santaridesmiley.gif

Ogłoszenie

 


#16 2013-04-14 0:16:43

 Ecola

Szefowa

9811742
Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 1742
Punktów :   
WWW

Re: ZDROWIE I URODA

http://lifessavepoints.files.wordpress.com/2012/04/z-cialo-kobieta-otylosc-wyglad-uroda-tusza-odchudzanie-akceptacja-pewnosc-siebie-inteligencja.gif?w=640


"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." Jonathan Carroll. 

http://ecolacom.pl.tl/sig.png     

Offline

#17 2014-01-13 19:07:18

 krecik

.

Skąd: Czeska Lipa
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 1645
Punktów :   

Re: ZDROWIE I URODA

5 rozgrzewających przypraw na chłodniejsze dni - jak działają?

Rozgrzeją od środka, dodadzą smaku, wspomogą metabolizm. W tych aromatycznych przyprawach kryją się cenne dla zdrowia właściwości, szczególnie przydatne w okresie jesienno-zimowym. Komu i na co pomogą, kto powinien ich unikać?

Cynamon - odkażający, przeciwwirusowy, obniżający poziom glukozy..
http://wrotkaonline.blox.pl/resource/cynamon.jpg
Ta lekko ostra, aromatyczna przyprawa to idealny towarzysz szarlotki czy gorącej czekolady. Oprócz swoich walorów smakowych i rozgrzewających, cynamon może mieć także korzystny wpływ na nasze zdrowie.Przede wszystkim uznaje się, iż ma on działanie antyseptyczne (odkażające). Jeśli dopadnie nas infekcja gardła czy jamy ustnej, warto postawić na szklankę herbaty, mleka czy kakao doprawioną szczyptą cynamonu. Dzięki tym właściwościom, także cynamonowa guma pomoże zwalczyć nieświeży oddech, zmniejszając ilość bakterii, jakie przyczyniają się do jego powstania.W prowadzonych dotychczas eksperymentach dowiedziono ponadto, iż pozyskane z cynamonu olejki mają działanie przeciwwirusowe, w tym na przykład spowalniają replikację wirusa opryszczki.W prowadzonych dotychczas eksperymentach dowiedziono ponadto, iż pozyskane z cynamonu olejki mają działanie przeciwwirusowe, w tym na przykład spowalniają replikację wirusa opryszczki.
W prowadzonych dotychczas eksperymentach dowiedziono ponadto, iż pozyskane z cynamonu olejki mają działanie przeciwwirusowe, w tym na przykład spowalniają replikację wirusa opryszczki.Istnieją także dowody na to, iż zarówno cynamon, jak i pozyskany z niego ekstrakt mogą być pomocne w kontroli poziomu glukozy we krwi u osób z cukrzycą typu II. Przyprawę tę uważa się bowiem za środek poprawiający apetyt.Zewnętrznie stosuje się go natomiast, jako rozgrzewający dodatek do stosowanych zewnętrznie preparatów antycellulitowych oraz kremów do stóp.Pomimo tych pozytywnych właściwości, najnowsze badania wykazały, iż w przyprawie, pozyskiwanej w szczególności z cynamonowca wonnego (cassia) obecny jest szkodliwy związek o nazwie kumaryna. W wyniku eksperymentów na zwierzętach laboratoryjnych ustalono, iż jej spożycie w zwiększonych dawkach może prowadzić do uszkodzeń organów wewnętrznych, szczególnie wątroby (marskość) i nerek. Zgodnie z danymi Niemieckiego Federalnego Instytutu Oceny Ryzyka (Bundesinstitut für Risikobewertung), w kilogramie takiego cynamonu może się znajdować od 2,1 do 4,4 g kumaryny, podczas gdy - według norm Unii Europejskiej - powinno jej być maksymalnie 2 mg. W opinii Instytutu, cynamon ten powinno się zastąpić przyprawą pozyskiwaną z kory cynamonowca cejlońskiego (uważanej za "prawdziwy" cynamon), która zawiera śladowe ilości tej szkodliwej substancji.


http://krecik22.pl.tl/sig.png

Offline

#18 2014-01-18 18:06:34

 Azara

Lady

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 915
Punktów :   

Re: ZDROWIE I URODA

Orgazm podczas ćwiczeń? Kobiety to potrafią!     za: http://zdrowie.gazeta.pl

Zdarza się zupełnie niespodziewanie. Bez fantazji, myśli erotycznych. Orgazm u pań niekoniecznie musi być związany z seksem - twierdzą eksperci. Fenomen szczytujących podczas ćwiczeń kobiet wtargnął do świata nauki. Co wiemy o tym zjawisku? Skąd się bierze taki orgazm i jakie aktywności mu sprzyjają?
Ćwiczenia fizyczne, które angażują mięśnie brzucha mogą być źródłem przyjemności seksualnej dla kobiet, a nawet wywoływać u nich orgazm - potwierdzają najnowsze badania, które publikuje pismo "Sexual and Relationship Therapy".

Nowy rodzaj orgazmu: orgazm miednicowy?

Skąd się bierze rozkosz przeżywana w sytuacjach nieseksualnych? Pojawił się znikąd nagle w XXI wieku? Niekoniecznie. Zawsze był. Nie zawsze się o nim mówiło. Jeśli już, pojawiał się w opowieściach jako ciekawostka, anomalia.

"Choć nasze odkrycie jest nowe, doniesienia na temat tego zjawiska, czasem określanego jako orgazm miednicowy, gdyż ma on związek z ćwiczeniami mięśni dna miednicy (tzw. mięśnie Kegla), krążą w mediach od lat" - mówi Debby Herbenick z Wydziału Zdrowia, Edukacji Fizycznej i Rekreacji Uniwersytetu Indiany w Bloomington. Ten aspekt seksualności kobiety był jednak przez wiele ostatnich dekad ignorowany przez naukowców - dodaje badaczka. Czas na przełom - czas rozdzielić orgazm od seksu i nadać mu prawo istnieć poza sypialnią, poza życiem erotycznym?

Orgazm uwolniony od seksu

Orgazm nie musi być koniecznie zjawiskiem związanym z seksem, a badania te mogą pomóc w lepszym zrozumieniu procesów fizjologicznych leżących u podstaw przeżywania orgazmu przez kobiety - twierdzi Herbenick.

W dosyć krótkim czasie badaczom udało się znaleźć ponad 350 kobiet, które relacjonowały, że w jakimś stopniu w trakcie aktywności fizycznej doświadczyły przyjemności seksualnej, z czego 124 panie przyznały, że przeżyły wtedy orgazm. W wielu przypadkach wcale nie raz czy dwa. Około 40 proc. z nich mówi, że zdarzyło im się to ponad 10 razy. Badane były w wieku od 18 do 63 lat. Większość pozostawała w związku partnerskim lub miała męża.

Te ćwiczenia najczęściej wywołują orgazmy

Jakie rodzaje ćwiczeń mogą przyczynić się do niespodziewanego kobiecego orgazmu? Na pierwszym miejscu znalazły się ćwiczenia mięśni brzucha (głównie ćwiczenia na tzw. krześle kapitańskim). Większość pań, które doświadczyły takiego nietypowego orgazmu relacjonuje, że miał on miejsce właśnie podczas tego rodzaju aktywności. Inne powiązały go z:

- podnoszeniem ciężarów (26,5 proc.),

- praktykowaniem jogi (20 proc.),

- jazdą na rowerze (ok. 16 proc.),

- bieganiem (nieco ponad 13 proc.)

- chodzeniem i pieszymi wycieczkami (9,6 proc.)

Bez fantazji seksualnych

Większość pań, które przeżyły orgazm związany z aktywnością fizyczną zapewniała, że nie miały w tym czasie fantazji seksualnych i nie myślały o nikim, kto je wówczas pociągał. Około 20 proc. kobiet przyznało, że nie była w stanie zachować kontroli nad tym doświadczeniem.

Naukowcy nie potrafią na razie wyjaśnić, jakie mechanizmy odpowiadają za związek między ćwiczeniami fizycznymi a przeżywaniem orgazmu lub przyjemności seksualnej u kobiet. Liczą, że uda im się to zrozumieć w przyszłości. Jak ocenia Herbenick, możliwe, że tego typu ćwiczenia fizyczne mogą poprawić doznania seksualne kobiet. Jednak, na razie nie można mieć co do tego całkowitej pewności.

Badaczka uważa, że wyniki jej zespołu mogą pomóc kobietom doświadczającym orgazmu lub przyjemności seksualnej w trakcie ćwiczeń poczuć się bardziej normalnie. W badaniach nie ustalono wprawdzie jak częste jest to zjawisko, ale naukowcom potrzeba było tylko pięciu tygodni, by zwerbować do badań 370 kobiet. A to wskazuje, że nie jest ono takie rzadkie.

http://25.media.tumblr.com/fc7226a397ece88cc4da10eb266b4bb8/tumblr_mse63gTyL61sh8d9co1_500.jpg

Sorry, biegnę na siłownię!     

Ostatnio edytowany przez Azara (2014-01-18 18:12:57)


Cierpliwy człowiek nawet kamień ugotuje.  http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_in_dreams.gif

Offline

Forum PoWieF - Pogaduchy Wiersze Fraszki. Dziękujemy za wizytę. Jeśli się spodobało - zapraszamy ponownie :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fs2pl.pun.pl www.pzwmyslenice.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.us5sosweetsboys.pun.pl www.sojuszdiablo.pun.pl